Teslimat Bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ

TÜM TÜRKİYE'YE KARGO TESLİMATI

Türkiye'nin tüm il ve merkez ilçelerine  kargo ücretsizdir.Bazı ürünlerimizde kargo müşterimize ait ise satış sayfasında belirtilmiştir.Ödemesi siz değerli müşterilerimize ait olan kargolar için elitdeco.com müşteri hizmetlerinden mesaj veya 0 537 311 3060  nolu telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kargo teslimatlarında Türkiye genelinde dağıtım yapan kargo firmalarının fiziki şartları mobilya taşımaya uygun olmadığından ürün teslimatında doğacak sorunlara karşı ürünleri sigortalama sorumluluğunu yerine getirememesinden dolayı firmamız Türkiye genelinde mobilya dağıtımı yapan, konusunda uzmanlaşmış nakliye firmalarını tercih etmektedir. Ayrıca ürünlerimiz sigortalı olarak müşterilerimize teslim edilmektedir.

Bu firmaların nakliye amaçlı kullandıkları araçlar çok nadirende olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların büyük oluşları ve yüksekliklerinden dolayı girmeme gibi durumlarla karşılanabiliyor. Genelikle doğu ve güneydoüu bölgelerimize araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Bahsi geçen nakliye firmalarımızın ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en yakın noktalara veya ek olarak şehir içi nakliye yapan araç ile teslim edebilmektedir. Bunlar dışındaki oluşabilecek her hangi bir sıkıntıda satış temsilcisi arkadaşlarımıza dönerek bilgi ve destek alabilirler

Yukarıda bahsi geçen nedenlerden dolayı yaşanabilecek olan tüm gecikme ve problemlerden dolayı göstermiş olduğunuz anlayıştan teşekkür eder.
 

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 10-15 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde (bazı ürünlerde termin süresi uzayabilir) kargoya teslim edilir. Müşteri temsilcilerimizden termin süresi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Teslimat adresinin elitdeco.com un uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından 
elitdeco.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

elitdeco.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı dileriz.